Anasayfa Güncel Tutsak Partizan Haydar Sönmez'den gazetemize mektup

Tutsak Partizan Haydar Sönmez'den gazetemize mektup

Çarşamba, 10 Ocak 2018 14:01
Yazdır PDF

1.haydar sönmezH.Merkezi: Kandıra F Tipi’nden tutsak Partizan Haydar Sönmez gazetemize mektup göndererek, yeni  yılda mücadele için başarılar diledi.

Tutsak Sönmez, “Emek ve devrim mücadelesinin birer kalesine dönüştürmek için karınca kararınca çalışan kavga bayrağını yükselten tüm düştaşlara yeni kavga yılı boyunca sonsuz başarılar” şeklinde mektubunu sürdürdü.

Sönmez’in mektubunun tamamı şu şekilde;

Kartepe’nin eteklerinden, zemheri ve OHAL’in ayazlarına inat, Komünar Güneşi’nden beslenen aklım ve yüreğimden katre katre damıttığım aydınlık ve sımsıcak selam ve sevgilerimi gönderiyorum.

Yeni kavga yılınızı komünar coşkuyla selamlayarak kutluyorum. Yeni yılda egemenlerin saldırıları her alanda artarak devam edecektir. Emek ve devrim cephesinin tüm renkleri olarak mevzi ve kazanımlarımızı koruyup geliştirerek, dahası sermayenin faşist iktidarını alaşa etmek gayesiyle güç, olanak ve yeteneklerimizi birleştirerek topyekün karşı saldırılar örgütlememiz, geliştimemiz dönemsel politik taktiğin önceliklerindendir.

Bu bilinç ve kararlılıkla bulunduğu mevzileri emek ve devrim mücadelesinin birer kalesine dönüştürmek için karınca kararınca çalışan kavga bayrağını yükselten tüm düştaşlara yeni kavga yılı boyunca sonsuz başarılar...

Özgür Gelecek’te buluşuncaya değin, sağlık, direnç ve umutla kalalım.

Kandıra 2 No’lu F Tipi Hapishanesi’nden tutsak Partizan” 


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

og 167

Alt Menü